SoundSc1_4

לסיפורי בוגרים

ביה"ס סאונד הכשיר כבר כ12,000 בוגרים.
אנו מביאים כאן דוגמאות לענפי הסאונד השונים בהם תמצאו את בוגרי ביה"ס בתפקידי מפתח בארץ ובעולם.
אנו מתנצלים כי אין באפשרותנו לציין כאן את אלפי בוגרינו

לימודי סאונד

מאור בוסקילה

"הפקה מוסיקלית, הקלטות, תפעול מערכות אנלוגיות ודיגיטליות בחברות הגברה ותאורה, אולפני טלוויזיה, התקנות מערכות סאונד ותאורה, אקוסטיקה." .
לימודי סאונד

אמיתי לוטפי

המכללה פתחה לי את הדלת לעולם המופלא הזה ונתנה לי את כל היסודות למקצועיות שאני שואף אליה גם היום.
לימודי סאונד

טל פאר

לא היה לי בכלל ידע מוקדם בסאונד או בתוכנות ויצאתי עורכת דיי מבוקשת 🙂
לימודי סאונד

אופק אריוב

המכללה חשפה אותי לכל האופציות שעולם הסאונד כולל בו. למדתי לראות ולהבין למה אני מתחבר יותר ולאן אני רוצה להתפתח. תמיד קבלתי תשובה לכל שאלה ועזרה בכל רגע שהייתי צריך
לימודי סאונד

מור כהן

המכללה עזרה לי מאוד נתנה לי את כל הידע שהייתי צריכה כדי להצליח בתחום הסאונד
לימודי סאונד

אשד אטרה

המכללה נתנה לי כלים רבים להצלחה בתחום .
לימודי סאונד

אלכס קוגן

המכללה עזרה ונתנה לי את כל הידע הדרוש לצאת לדרך
לימודי סאונד

חן שריקי

מורים מעולים, סבלנות ובעיקר הענות כמעט בכל שלב. גם היום עשור אחרי אם אצטרך עזרה אדע ששם אקבל.

אלעד ויונטה

במכללה קיבלתי את כל הכלים שהייתי צריך כדי לצאת לעולם התעסוקה עם ביטחון מלא.
לימודי סאונד

עומר שיר

מעבר לידע הטכני, תיאורתי ומעשי שמוקנה במהלך השיעורים, המכללה נתנה לי הזדמנות להתנסות עצמאית ללא גבולות בתוך מתחם המכללה - אם היה צריך לשנות משהו כדי שהסשן שכרגע רץ יעבוד, אז יש את הכלים והיכולת לעשות את זה וגם הדרך חזרה למצב הרגיל היא חלק לא מבוטל מהלימוד וההתנסות. מעבר לזה, הקשרים שנוצרים במהלך ההתנסות המעשית עם השותפים לכיתה, המרצים והצוות במכללה הם קשרים שמתורגמים לעבודה ושותפות שאני אישית נהנה מהן עד היום.
לימודי סאונד

לירון לינקר

תמיכה אישית, מקצועית ובעיקר אכפתיות אמיתית הרבה מעבר למה שמחויבים פורמלית. וכמובן עזרה במציאת העבודות הראשונות שלי בתחום. באתי עם רקע יחסית רחב אבל היה חסר לי הרבה בסיס תיאורטי שהמכללה מילתה בצורה הכי טובה שאפשר.
מוזיקה אלקטרונית

בר קריתי

"הידע הטכני שרכשתי במכללה מקיף וברמה גבוהה מאד, אך לצד זה גם לקחתי המון דברים שקשורים בהיבט המנטלי והאופן שבו כדאי להתייחס לאולפן, לעשייה ולקולגות" .
לימודי סאונד

אלכס פלדמן

במכללה למדתי את הבסיס הכי מעמיק שיכולתי לקבל לכל תחום הסאונד וקיבלתי את המוטיבציה להמשיך ללמוד בעצמי, להפתח ולהרחיב את הידע והמקצועיות.
לימודי סאונד

עמנואל בר עמי

במכללה מאוד דאגו לי וסייעו לי והראו הרבה אכפתיות ורצון לדחוף אותי קדימה ואני יודעת שגם אם בעתיד אפנה אליהם אקבל עזרה.
לימודי סאונד

אמרי ברוש

הגעתי למכללה כמוזיקאי שלא התעסק עם סאונד ועם ידע מינימאלי ביותר. במהלך הלימודים למדתי מה זה סאונד ואיך ליצור להפיק וכמובן לעשות עבודת טכנאות בצורה המקצועים ביותר משלב הרעיון לשלבים הביצועיים של הקלטה עריכה ומיקס. בנוסף נפתחתי לעולמות חדשים בתחום כגון סאונד לרדיו ולפוסט פרודקשן והגעתי למצב בוא אני לגמרי יכול להשתלב בתעשייה בכל תחומי הסאונד.
לימודי סאונד

אלעד דן

סדר במוח לגבי מיקסרים ומערכות, התנסות בהקלטות תופים, במיקסים, בהלחמות. מורים מומחים שאפשר להכות, שעות פרוטולז, נסיון בפוסט. קשרים... וינאי - מישהו שאני תמיד ארצה להעביר דרכו סרטים ומיקסים שאני עושה.
לימודי סאונד

יותם אפללו

אני יועץ אקוסטיקה עצמאי, עוסק בתכנון ויעוץ אקוסטי ומדידות אקוסטיות, עבדתי עם משרד החינוך, משרד הבריאות, קופות חולים, צה"ל, משרדי אדריכלים חברות הייטק ומפעלים.
לימודי סאונד

אורי זלינסקי

"המכללה נתנה לי את האמצעים והציוד הנדרש בשביל ללמוד את רזי המקצוע, בלי הציוד וההכוונה שקיבלתי ב"סאונד" הייתי צריך למצוא לעצמי ציוד(כנראה ברמה נמוכה מאוד) או שהייתי נאלץ להיות שוליה של מישהו אחר למשך זמן ארוך מאוד. התנאים במכללה אפשרו לי להתפתח ולגדול תוך כדי שאני מסתמך אך ורק על עצמי, ושכל הצלחה או כשלון שלי תלויים אך ורק בי, דבר שמאוד עזר לי להתפתח ברמה המקצועית." .
לימודי סאונד

זיו שור

"הייתי טכנאי הקלטות באולפני קיצ'ה ואולפני מצלול, וטכנאי מיקסים פרילאנס. כיום עובד בתמיכה טכנית של Waves" .
מוזיקה אלקטרונית

ברק מאיר

"המכללה נתנה לי את הכלים והידע להשתלב בתחום בקלות, ואת היכולת לפתור בעיות שאני נתקל בהן ביום יום. ." .
לימודי סאונד

רחל רפאלי

לימדו אותי כל מה שאני יודעת, החל מאיך סאונד עובד, ועד אופציות תעסוקה
לימודי סאונד

איתי גלילה

בעל חברת מוסיקה לאירועים, אולפן הקלטות ויועץ מוסיקלי לעסקים
לימודי סאונד

דין כץ ריטוב

-המכללה עזרה לי לקבל את כלל היסודות שאני צריך כדי להצליח אחרי זה להתפתח לכל תחום שרציתי להגיע אליו -השאיפות שלי מאוד השתנו לאורך הלימודים במכללה, ובעזרת הלימודים לא נתפסתי לא מוכן. היא קישרה אותי למקומות שונים ולאנשים שעזרו לי לקחת קדימה את הידע והניסיון שאני צובר בלימודים. כשהיה צריך, היה עם מי להתייעץ על דילמות מקצועיות שעלו במקומות העבודה השונים. בתחום. באתי עם רקע יחסית רחב אבל היה חסר לי הרבה בסיס תיאורטי שהמכללה מילתה בצורה הכי טובה שאפשר.
לימודי סאונד

תמר קסלר מלמוד

בסוף שנה ב׳ קניתי אולפן קיים והפכתי לבעלים של אולפן ההקלטות ״ג׳ניס סטודיו״ המשלב מגוון שירותי סאונד, הפקה מוסיקלית, הקלטות, חזרות, לייב סשנים מצולמים והופעות סלון.
לימודי סאונד

דור חורש

במכללה רכשתי ידע תאורטי נרחב על עולם הסאונד בכלל ועל הקלטות אולפן והגברת מופעים בפרט. מטרה נוספת שהשגתי הייתה רכישת כלים פרקטיים לעבודה בשוק. במהלך הלימודים נחשפתי לעוד תחומים מעניינים בעולם הסאונד מה שעזר לי להתמקד ולהחליט מה אני רוצה לעשות בדיוק.